Bali - ubytování

Nízká cena

blízko k centru, nákupy, restaurace

Bumi Ayu Bungalows ***
Bumi Ayu Bungalows ***

Bumi Ayu Bungalows *** je hotel obklopený překrásnou tropickou zahradou, v turisty vyhledávané oblasti Sanur, pouze pár minut chůze od pláže

Parigata Resort & Spa ***
Parigata Resort & Spa ***

Parigata Resort & Spa *** Celý komplex je vsazen do rozlehlé tropické zahrady. V docházkové vzdálenosti je nejen mnoho restaurací, barů a obchodů, ale i pláž s bílým pískem, jež je vzdálena 5 minut chůze.

Wina Holiday Villa Kuta ***
Wina Holiday Villa Kuta ***

Wina Holiday Villa Kuta *** Hotel se nachází v nádherné lokalitě Kuta, jen 3 minuty chůze od proslavené Kuta Beach. V blízkosi hotelu se nachází známá nákupní čtvrť Legian Street. 

Pro náročné

luxusní Spa centrum

Sol Beach House *****
Sol Beach House *****

Sol Beach House ***** Elegantní resort v balijském stylu pro náročnější klientelu! Tento resort se zaměřením nejen na spoustu vzrušujících a zajímavých aktivit, ale i na maximální relax v prvotřídním SPA centru.

Nusa Dua Beach *****
Nusa Dua Beach *****

Nusa Dua Beach ***** Luxusní hotel v plné eleganci balijského paláce uspokojí i ty nejnáročnější klienty . Hotelový komplex leží na pobřeží jižního poloostrova Bali a je v blízkosti hlavních turistických atraktivit. 

Melia Bali Villas & Spa Resort *****
Melia Bali Villas & Spa Resort *****

Melia Bali Villas & Spa Resort ***** Luxusní resort s perfektními službami ve všech oblastech. leží na soukromé pláži v letovisku Nusa Dua, uprostřed nádherné velké tropické zahrady s exotickými květinami, jezery a s jedním z nejkrásnějších bazénů na ostrově.

Pro rodiny s dětmi

skluzavky, dětský club

Prama Sanur Beach Bali ****
Prama Sanur Beach Bali ****

Prama Sanur Beach Bali **** se nachází přímo u pláže s nádherným bílým pískem, obklopen kokosovými palmami a exotickou přírodou s úžasným výhledem na oceán. V hotelu se nachází také malý akvapark

Grand Mirage Resort & Spa *****
Grand Mirage Resort & Spa *****

Grand Mirage Resort & Spa ***** Rozlehký luxusní resort se nachází přímo u soukromé písčité pláže. Je obklopen zelení a nabízí svým hostům úchvatné výhledy na Indický oceán.  Hotel má rozhlehlý dětský club.

Mercure Resort Sanur ****
Mercure Resort Sanur ****

Mercure Resort Sanur **** je ideální volba pro plážovou dovolenou plnou aktivního odpočinku. Hotel se nachází na dlouhé písčité pláži a obklopuje ho jedna z nejhezčích zahrad na ostrově. Areál i celé jeho okolí nabízí širokou škálu aktivit.