Během letu

Nenechte náhodě, že v letadle nebudete sedět se svými nejbližšími vedle sebe. Rezervujte si dopředu svá místa!

Také stravu v letadle můžete na vybraných letech ovlivnit. Dopřejte si na palubě bohatší menu. A pokud si chcete dopřát kompletní VIP servis, neváhejte využít službu Travel Plus Comfort.

Seating

Pokud letíte na dovolenou se společností Travel Service, máte možnost vybrat si své místo. "Sedačky v letadle" se dělí na dvě části:

  • Priority seats - sedadla v 1. - 6. řadě a Exitové řady. První řada má více místa na nohy a je často obsazovaná rodinami s dětmi. Exitové řady mají také větší prostor kolem sebe. Cestující na těchto sedadlech musí splňovat mnoho požadavků, např. nesmí se obsazovat dětmi do 12ti let, cestující by měl být v dobré fyzické kondici a přiměřeného věku apod.
  • Standard seats - ostatní sedadla v letadle, bez omezení

Před vstupem na palubu letadel a po celou dobu letu musí mít všichni cestující nasazenu ochranu úst a nosu, vyjma dětí do dvou let a osob, na které se vztahují výjimky dle příslušného krizového či mimořádného opatření. Naše cestovní agentura doporučuje placení pouze kartou.

Travel plus comfort

Zpříjemněte si svojí dovolenou lepším servisem před nástupem do letadla nebo přímo během letu. Můžete využít VIP salonek na letišti a zároveň Vám bude nabídnut širší sortiment na palubě během letu. U vybraných destinací budete mít zároveň více místa, protože řada neobsahuje prostřední sedadlo.

Bussines class

U vybraných dálkových letů můžete využít třídu Bussines. Hlavní výhodou pro cestující je více místa, možnost mít vyšší váhu zavazadla až o 9kg a jídlo s nápoji zdarma. Celou cestu se o Vás bude starat vedoucí kabiny.

Servis na palubě

Bez servisu
(Buy on Board) Bulharsko, Baleárské ostrovy, Kanárské ostrovy, Španělsko - pevnina, Černá Hora, Tunisko, Djerba, Turecko, Egypt, Řecko, Kypr, Itálie, Chorvatsko Občerstvení na palubě za poplatek dle ceníku palubního prodeje.
Rozšířené menu
(Full Meal and Baverage Service)
Omán, Arabské emiráty, Kapverdy, Keňa, Zanzibar Teplé nebo studené menu, dezert a nealkoholický nápoj, káva nebo čaj.