Exotická dovolená

Jemný písek, křišťálově čisté moře a oblíbené pití v ruce. To je synonymum pro exotickou dovolenou.  Jsme největšími prodejci exotických zájezdů a rádi Vám pomůžeme s výběrem té pravé dovolené. Po kliknutí na níže uvedené odkazy najdete k příslušné destinaci vždy naší vlastní fotogalerii a tipy na ubytování. Všechny hotely jsou námi prohlédnuté.

MAURICIUS

Ostrov Mauricius je obklopen korálovými útesy a je považován za "perlu Indického oceánu". Poznejte bělostné pláže a místní pohostinnost během all inclusive dovolené! 

BALI

Ostrov Bali patří mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější ostrovy Indonésie. Na úrodných svazích se pěstuje rýže. Balijskou kulturu představují tance, chrámové slavnosti a mnoho hinduistických památek. 

ZANZIBAR

Zanzibar - jeden ze dvou ostrovů nacházející se v Indickém oceánu, východně od pobřeží Tanzánie. Zanzibar je mezi klienty oblíbený zejména díky nádherným plážím s bílým pískem, pestrým podmořským životem a překrásnou přírodou v nitru ostrova, 

SRÍ LANKA

Srí Lanka, někdy nazývaná též "Perla Indického oceánu", je nádherná země, která nabízí skvostné pláže s teplým, tyrkysově modrým mořem, unikátní přírodu v džunglích a slunečné počasí. Zastupci Dovča online.cz Srí Lanku navštívili a rádi se s Vámi podělí o své zážitky.  

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Spojené Arabské Emiráty, neboli zkráceně Emiráty jsou symbolem luxusu. V této rozmanité zemi na pobřeží Perského zálivu prožijete svojí vysněnou dovolenou. Ubytovaní můžete být nejen na pobřeží moře u nádherných písčitých pláží, ale také v centru luxusní metropole - Dubaji, která nabízí atrakce pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.

MALEDIVY

Maledivy jsou synonymem pro luxusní exotickou dovolenou. Jen si to představte, nádherný podmořský život, průzračné, celoročně vyhřáté moře, nádherně bílé písčité pláže a k tomu oblíbené pití. Služby pro nejnáročnější a luxusní ubytování. Krásná představa? Tak jen nesněte a využijte naší skvělé nabídky dovolené na Maledivách.