Reference Mladá Boleslav
Hodnocení zakoupení zájezdu od našich klientů

Vážení klienti, velmi děkujeme za všechna kladná hodnocení zaslaná v dotazníku. Sešlo se nám více než 200 odpovědí a proto níže vybíráme pouze malou část. Pouze 2 hodnocení byla negativní, velmi děkujeme. Dotazník byl anonymní, proto u některých hodnocení nejsou jména.

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost konkrétní jedné vaší zaměstnankyně, paní Evy Novotné. V loňském roce i letos nám pomohla najít dovolenou u moře, které ani v jednom případě nebylo co vytknout. Navíc nepatříme mezi zákazníky, kteří přicházejí včas, ale víme, kam bychom rádi cestovali. Pokaždé se nám věnovala, našla nám lokalitu k naší spokojenosti. Byla trpělivá a velmi milá. V dnešní době se člověk tak často nesetká s takovým přístupem. Letos jsme vycestovali na ostrov Samos, kde jsme opravdu našli klid.

paní Kateřina K.

Ještě jednou Vám pane Maděra chci poděkovat. Super rychlé jednání a vyřešení našeho zapeklitého problému. Takových zaměstnanců, jako jste Vy, by si měla firma vážit. Ještě jednou velké DÍKY. Všude Vás budu chválit. Jste člověk na pravém místě.Mějte hezký den a přeji Vám spousty spokojených zákazníku, jako jsme díky Vám my. Lachmanová

Naprosto spokojeni od invia jezdíme často 

Dobrý den, s Vaší cestovkou jsem byla moc spokojená, Váš personál je velmi příjemný, má znalosti na vysoké urovni, umí poradit a doporučit zájezd přesně na míru klienta. Děkuji Karulová 

Byla jsem velmi spokojená. 

Maximální spokojenost, přístup pana Maděry a jeho personálu je na profesionální úrovni. Patří jim vřelé dík a přání mnoho úspěšných let. Václav K. 

Krásna dovolenka, moc ďakujeme paní Novotné Evě, ktorá nám ochotně pomohla vybrat tu najkrajšiu dovolenku :)ďakujeme,určitě sa opat o rok na ní obrátime :)))) 

Byl jsem spokojen, vše vyřízeno rychle a bez problémů. Mareček 

S nákupem dovolené na pobočce Invia jsem velice spokojen. Neuvěřitelná ochota všech zaměstnanců pobočky je prostě úžasná :) 

Vřelé poděkování Michaele Jančákové za rychlé vyřízení a aktivní přístup při vyřizování na poslední chvíli. Děkujeme Zbyněk M. se synem Ondřejem J.

Nemáme připomínky k jednání pracovnice, jednala na profi úrovni. Díky. Šebkovi 

Zanzibar - Hotel Karafuu
Zanzibar - Hotel Karafuu

Skvělé,příjemné a laskavé vystupování vašich prodejců. paní Hana E.

Vše v naprostém pořádku, jak přístup prodejce, pomoc při výběru dovolené, doporučení destinací, spokojenost. Pokud plánujete dovolenou, určitě pobočku navštivte. 

Zatím vše na jedničku. Snad to vše klapne i při samotné dovolené. S pozdravem Vám všem pan Miroslav N. 

Všechno proběhlo v pořádku. Na všechny dotazy nám bylo skvěle odpovězeno

Byl jsem po všech stránkách s jednáním na pobočce v Mladé Boleslavi maximálně spokojen, doporučuji i dalším zákazníkům. 

Výborná spolupráce, ochota, vstřícnost. Snaha vyhovět požadavkům. 

Srí Lanka - Hotel Pandanus
Srí Lanka - Hotel Pandanus

Ráda bych pochválila personál pobočky za velmi vstřícný a milý přístup. 

Vždy jsme spokojeni vstřícností, ochotou, pomoci s výběrem, radou a vždy usměvavé pracovnice. Děkujeme Hůlková a Poláková.

Jsem naprosto spokojená. Veliká ochota, profesionalita, hezké a přátelské prostředí. Každá návštěva je pro mě potěšením:-) S přáním krásného dne 

paní Lenka Z.

Bylo to velice příjemné, slečny nám nabídly i vytisknutí informací, a nám jako neználkům vše dopodrobna vysvětlily, co se týká kontrol na letišti, kam jít, a podobně. 

Vše v naprostém pořádku, děkujeme! 

Určitě velká spokojenost, paní Novotná byla vstřícná ke všem našim požadavkům a plně se nám věnovala, hned zodpovídala veškeré dotazy. Vážím si i ochoty pana Maděry, se kterým jsem na začátku řešila dovolenou telefonicky.