Reference Mladá Boleslav
Hodnocení zakoupení zájezdu od našich klientů

Vážení klienti, velmi děkujeme za všechna kladná hodnocení zaslaná v dotazníku. Sešlo se nám více než 200 odpovědí a proto níže vybíráme pouze malou část. Pouze 2 hodnocení byla negativní, velmi děkujeme. Dotazník byl anonymní, proto u některých hodnocení nejsou jména.

Dobrý den, pane Maděro,

touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování naší dovolené. Vše proběhlo v naprostém pořádku a jsme velmi spokojeni. Máme krásné vzpomínky a děti si to parádně užili. :-)

Přeji Vám mnoho takovým spokojených zákazníků, jako jsme my.

Vše v naprostém pořádku, jak přístup prodejce, pomoc při výběru dovolené, doporučení destinací, spokojenost. Pokud plánujete dovolenou, určitě pobočku navštivte. 

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost konkrétní jedné vaší zaměstnankyně, paní Evy Novotné. V loňském roce i letos nám pomohla najít dovolenou u moře, které ani v jednom případě nebylo co vytknout. Navíc nepatříme mezi zákazníky, kteří přicházejí včas, ale víme, kam bychom rádi cestovali. Pokaždé se nám věnovala, našla nám lokalitu k naší spokojenosti. Byla trpělivá a velmi milá. V dnešní době se člověk tak často nesetká s takovým přístupem. Letos jsme vycestovali na ostrov Samos, kde jsme opravdu našli klid.

paní Kateřina K.

Ještě jednou Vám pane Maděra chci poděkovat. Super rychlé jednání a vyřešení našeho zapeklitého problému. Takových zaměstnanců, jako jste Vy, by si měla firma vážit. Ještě jednou velké DÍKY. Všude Vás budu chválit. Jste člověk na pravém místě.Mějte hezký den a přeji Vám spousty spokojených zákazníku, jako jsme díky Vám my. Lachmanová

Naprosto spokojeni od invia jezdíme často 

Dobrý den, s Vaší cestovkou jsem byla moc spokojená, Váš personál je velmi příjemný, má znalosti na vysoké urovni, umí poradit a doporučit zájezd přesně na míru klienta. Děkuji Karulová 

Byla jsem velmi spokojená. 

Maximální spokojenost, přístup pana Maděry a jeho personálu je na profesionální úrovni. Patří jim vřelé dík a přání mnoho úspěšných let. Václav K. 

Krásna dovolenka, moc ďakujeme paní Novotné Evě, ktorá nám ochotně pomohla vybrat tu najkrajšiu dovolenku :)ďakujeme,určitě sa opat o rok na ní obrátime :)))) 

Byl jsem spokojen, vše vyřízeno rychle a bez problémů. Mareček 

S nákupem dovolené na pobočce Invia jsem velice spokojen. Neuvěřitelná ochota všech zaměstnanců pobočky je prostě úžasná :) 

Vřelé poděkování Michaele Jančákové za rychlé vyřízení a aktivní přístup při vyřizování na poslední chvíli. Děkujeme Zbyněk M. se synem Ondřejem J.

Nemáme připomínky k jednání pracovnice, jednala na profi úrovni. Díky. Šebkovi 

Zanzibar - Hotel Karafuu
Zanzibar - Hotel Karafuu

Skvělé,příjemné a laskavé vystupování vašich prodejců. paní Hana E.

Vážená paní Novotná,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za perfektní a bleskovou spolupráci při výběru naší dovolené do hotelu Brioni u Puly. Filip byl z této zprávy nadšený... Vše bylo úžasné a pobyt jsme si nenechali zkazit ani velkou večerní bouří, která téměř všechny klienty zastihla při večeři:-). Pohoda, klid, čisto, blankytné moře, relaxace, dostatek chutného jídla.... Prostě dovolená jak má být. ( Přeji Vám za celou rodinu hezký zbytek léta a samozřejmě krásnou dovolenou. 

Zatím vše na jedničku. Snad to vše klapne i při samotné dovolené. S pozdravem Vám všem pan Miroslav N. 

Všechno proběhlo v pořádku. Na všechny dotazy nám bylo skvěle odpovězeno

Byl jsem po všech stránkách s jednáním na pobočce v Mladé Boleslavi maximálně spokojen, doporučuji i dalším zákazníkům. 

Výborná spolupráce, ochota, vstřícnost. Snaha vyhovět požadavkům. 

Srí Lanka - Hotel Pandanus
Srí Lanka - Hotel Pandanus

Ráda bych pochválila personál pobočky za velmi vstřícný a milý přístup. 

Vždy jsme spokojeni vstřícností, ochotou, pomoci s výběrem, radou a vždy usměvavé pracovnice. Děkujeme Hůlková a Poláková.

Jsem naprosto spokojená. Veliká ochota, profesionalita, hezké a přátelské prostředí. Každá návštěva je pro mě potěšením:-) S přáním krásného dne 

paní Lenka Z.

Bylo to velice příjemné, slečny nám nabídly i vytisknutí informací, a nám jako neználkům vše dopodrobna vysvětlily, co se týká kontrol na letišti, kam jít, a podobně. 

Vše v naprostém pořádku, děkujeme! 

Určitě velká spokojenost, paní Novotná byla vstřícná ke všem našim požadavkům a plně se nám věnovala, hned zodpovídala veškeré dotazy. Vážím si i ochoty pana Maděry, se kterým jsem na začátku řešila dovolenou telefonicky.