Reference Mladá Boleslav

Hodnocení zakoupení zájezdu od našich klientů

Vážení klienti, velmi děkujeme za všechna kladná hodnocení zaslaná v dotazníku. Sešlo se nám veliké množství, proto níže vybíráme pouze malou část. Recenze jsou seřazené od nejnovějších.

Paní Novotná byla nesmírně ochotná a příjemná, se vším mi pomohla a reagovala rychle na mé dotazy. Vřele ji všem doporučuji. (2021) 

Jsem velmi spokojená s přístupem p. Novotné vřele doporučuji (2020)

Skvělá a rychlá komunikace. Moc děkuji.  (2020)

Pracovnice pobočky cestovní kanceláře INVIA v Mladé Boleslavi Eva Novotná je nejlepší pracovnicí cestovní kanceláře. Prodejce Eva Novotná má profesionální přístup, ochotu a vstřícné vystupování. (2020)

Paní Eva byla moc milá a ochotná, celá rodina objednáváme zájezdy pouze v této cestovní kanceláři a jsme naprosto spokojeni. :) 

Tímto bych ráda chtěla poděkovat teamu Invie v Mladé Boleslavi, všichni nám po celou dobu výběru zájezdu byli k dispozici. Velmi přátelské jednání paní p.Podzimkové a p. Maděry nám nákup dovolené zpříjemnili ještě více. Ráda bych i zmínila dobré znalosti p.Maděry s celkovým nákupem a výborné znalosti destinací. Ochota a rychlost byla samozřejmostí. Děkujeme za poskytnuté služby 

Rudé moře - Marsa Alam
Rudé moře - Marsa Alam

Pani Eva je člověk na své místě! Milá,příjemná a ochotná vše vysvětlit ohledně zájezdů.Odemne má velkou 1.... (2019)

Velice vstřícné chování, ochotná, vše připravila ve velmi krátkém čase. Přes tuto cestovní kancelář nakupuji opakovaně a jsem spokojena.  (2019)

Paní Novotná je bezvadná a vždy odpovídá a nabizi rychle,ocenuji vstricnost,budu se vracet ráda s poptávkou přímo k ní a děkuji. paní J. (2019)

Dobrý den, pane Maděro,

touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování naší dovolené. Vše proběhlo v naprostém pořádku a jsme velmi spokojeni. Máme krásné vzpomínky a děti si to parádně užili. :-)

Přeji Vám mnoho takovým spokojených zákazníků, jako jsme my. (2018)

Vše v naprostém pořádku, jak přístup prodejce, pomoc při výběru dovolené, doporučení destinací, spokojenost. Pokud plánujete dovolenou, určitě pobočku navštivte. (2018)

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícnost konkrétní jedné vaší zaměstnankyně, paní Evy Novotné. V loňském roce i letos nám pomohla najít dovolenou u moře, které ani v jednom případě nebylo co vytknout. Navíc nepatříme mezi zákazníky, kteří přicházejí včas, ale víme, kam bychom rádi cestovali. Pokaždé se nám věnovala, našla nám lokalitu k naší spokojenosti. Byla trpělivá a velmi milá. V dnešní době se člověk tak často nesetká s takovým přístupem. Letos jsme vycestovali na ostrov Samos, kde jsme opravdu našli klid.

paní Kateřina K. (2018)

Ještě jednou Vám pane Maděra chci poděkovat. Super rychlé jednání a vyřešení našeho zapeklitého problému. Takových zaměstnanců, jako jste Vy, by si měla firma vážit. Ještě jednou velké DÍKY. Všude Vás budu chválit. Jste člověk na pravém místě.Mějte hezký den a přeji Vám spousty spokojených zákazníku, jako jsme díky Vám my. ( 2018)

Naprosto spokojeni od invia jezdíme často (2018)

Dobrý den, s Vaší cestovkou jsem byla moc spokojená, Váš personál je velmi příjemný, má znalosti na vysoké urovni, umí poradit a doporučit zájezd přesně na míru klienta. Děkuji Karulová (2018)

Byla jsem velmi spokojená. (2018)

Maximální spokojenost, přístup pana Maděry a jeho personálu je na profesionální úrovni. Patří jim vřelé dík a přání mnoho úspěšných let. Václav K. (2018)

Krásna dovolenka, moc ďakujeme paní Novotné Evě, ktorá nám ochotně pomohla vybrat tu najkrajšiu dovolenku :)ďakujeme,určitě sa opat o rok na ní obrátime :)))) (2018)

Nemáme připomínky k jednání pracovnice, jednala na profi úrovni. Díky. Šebkovi (2017)

S paní Jančákovou byla a stále je bezvadná spolupráce. Poradí, nabídne a se vším pomůže. (2021) 

Profesionál na svém místě. K tomu není co dodat. Prostě ochotný a spolehlivý prodejce . (2020)

Paní Jančáková byla velice ochotná a vstřícná řešit naši rezervaci dovolené ( uplatňujeme poukaz CK za neuskutečněný zájezd v r. 2020 ) na r. 2021. Můžeme jen poděkovat a popřát více takových pracovníků Invie. (2020)

Děkuji za výborný servis. 

Profesionální přístup k zákazníkovi. (2019)

Výborný přístup k zákazníkovi, velký přehled o všech resortech.  (2019)

Chtěla bych moc poděkovat paní Michele, je moc příjemná a dobře zná svu práci.  (2019)

Vážená paní Novotná,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za perfektní a bleskovou spolupráci při výběru naší dovolené do hotelu Brioni u Puly. Filip byl z této zprávy nadšený... Vše bylo úžasné a pobyt jsme si nenechali zkazit ani velkou večerní bouří, která téměř všechny klienty zastihla při večeři:-). Pohoda, klid, čisto, blankytné moře, relaxace, dostatek chutného jídla.... Prostě dovolená jak má být. ( Přeji Vám za celou rodinu hezký zbytek léta a samozřejmě krásnou dovolenou.  (2018)

Zatím vše na jedničku. Snad to vše klapne i při samotné dovolené. S pozdravem Vám všem pan Miroslav N.  (2018)

Všechno proběhlo v pořádku. Na všechny dotazy nám bylo skvěle odpovězeno (2018)

Byl jsem po všech stránkách s jednáním na pobočce v Mladé Boleslavi maximálně spokojen, doporučuji i dalším zákazníkům.  (2018)

Výborná spolupráce, ochota, vstřícnost. Snaha vyhovět požadavkům. (2018)

Srí Lanka - Hotel Pandanus
Srí Lanka - Hotel Pandanus

Ráda bych pochválila personál pobočky za velmi vstřícný a milý přístup. (2018)

Vždy jsme spokojeni vstřícností, ochotou, pomoci s výběrem, radou a vždy usměvavé pracovnice. Děkujeme Hůlková a Poláková. (2018)

Jsem naprosto spokojená. Veliká ochota, profesionalita, hezké a přátelské prostředí. Každá návštěva je pro mě potěšením:-) S přáním krásného dne 

paní Lenka Z. (2018)

Bylo to velice příjemné, slečny nám nabídly i vytisknutí informací, a nám jako neználkům vše dopodrobna vysvětlily, co se týká kontrol na letišti, kam jít, a podobně. (2018)

Vše v naprostém pořádku, děkujeme! (2017)

Určitě velká spokojenost, paní Novotná byla vstřícná ke všem našim požadavkům a plně se nám věnovala, hned zodpovídala veškeré dotazy. Vážím si i ochoty pana Maděry, se kterým jsem na začátku řešila dovolenou telefonicky. (2017)

Byl jsem spokojen, vše vyřízeno rychle a bez problémů. pan M  (2018)

S nákupem dovolené na pobočce Invia jsem velice spokojen. Neuvěřitelná ochota všech zaměstnanců pobočky je prostě úžasná :)  (2018)

Zanzibar - Hotel Karafuu
Zanzibar - Hotel Karafuu

Skvělé,příjemné a laskavé vystupování vašich prodejců. paní Hana E. (2016)

Vřelé poděkování Michaele Jančákové za rychlé vyřízení a aktivní přístup při vyřizování na poslední chvíli. Děkujeme Zbyněk M. se synem Ondřejem J. (2017)