Dovolená s Aquaparkem

"Chceme hotel s aquaparkem" stále více slýchaná věta při zjišťování konkrétnějších požadavků klientů na jejich dovolenou. Nejvíce toto poptávají samozřejmě rodiny s dětmi. Rodiče tak mohou pohodlně zabavit své ratolesti, které to v moři již z nějakého důvodu přestalo bavit-ať už je spláchla vlna, nebo viděly "ošklivou rybu", popř. zjistily že je voda opravdu slaná 😊

Magic Life Kalawy
Magic Life Kalawy

Dále je pak jasné, že pokud dítě něco nebaví, rodič musí vymyslet co s tím-již jen proto, aby si sám mohl dovolenou náležitě užít. Tobogány a klouzačky zabaví děti i dospělé spolehlivě a nadlouho.

Kam tedy k moři nejen za mořem, ale i za oblíbenými bazénovými atrakcemi?

Níže se pokusím vybrat tipy na kvalitní a prověřené hotely s aquaparkem v destinacích, které klienti nejvíce poptávají.

Destinace u kterých najít hotel s aquaparkem není víceméně žádný problém je Tunisko, Egypt a Turecko. Vybrala jsem od každé této destinace jeden hotel, ale jak jsem již zmínila, možností je mnohem mnohem více.

TUNISKO ostrov DJERBA                            TUNISKO PEVNINA

Magic Life Penelope&Aquapark                  Magic Life Venus Beach&Aquapark

TURECKO

AQUASIS DELUXE

EGYPT HURGHADA                                  EGYPT MARSA ALAM         

Club Magic Life Kalawy                             El lMalikia Beach Resort Abu Dabbab

Dále zde mám pár tipů na populární tzv. "bezpečné destinace"-jak je klienti v dnešní, trochu zvláštní době rádi sami nazývají. Jedná se o nejprodávanější země Evropy. Zde je výběr hotelů již omezenější, jelikož hotely s aquaparkem nejsou takovým standardem jako u výše uvedených destinací. Nicméně i tak se vybrat samozřejmě dá.

KRÉTA                                         BULHARSKO

Eri Beach&Village                       Evrika Beach Clubhotel

ŠPANĚLSKO

Zoraida park&Garden

Evrika Beach Clubhotel
Evrika Beach Clubhotel

Všechny tyto kapacity kromě přítomnosti skluzavek a tobogánů 100% splní Vaše nároky na rodinnou dovolenou. Ať už k Vašim požadavkům patří nevelká vzdálenost od pláže, popř. od letiště, volba oblíbeného all inclusive programu, vyžití pro děti nejen formou vodních radovánek ale i např. dětských hřišť až po animační programy pro každého.

Pokud Vás zajímá více, neváhejte se zastavit na naší pobočce v Mladé Boleslavi, kde s Vámi vysněnou dovolenou rádi doladíme.

Autorka Michaela Jančáková - pobočka Mladá Boleslav