Tipy na letní dovolenou

Největší First Minute slevy platí již pouze několik dní a tak Vám přinášíme tipy na letní destinace.

Zakynthos - pobřeží
Zakynthos - pobřeží

Řecké ostrovy

Rozmanité pobřeží Řeckých ostrovů láká k perfektní dovolené. Máte rádi historické památky? Doporučujeme město Rhodos na stejnojmenném ostrově a pozůstatky Rhodského kolosu nebo paláce Maltézských rytířů, oblíbené jsou také památky na ostrově Kos, který je výborným výchozím bodem na Turecké pobřeží. Pokuď dáváte přednost typické řecké atmosféře, měli byste navštívit oblíbené ostrůvky Skiathos, Skopelos nebo Santorini, na kterých čas plyne velmi pomalu. Nádherné pláže najdete na Zakynthosu, Korfu nebo Lefkádě. Doporučujeme si zapůjčit automobil a vybraný ostrov procestovat.

Side - historické centrum
Side - historické centrum

Turecko

Turecko je nazýváno branou do Orientu a nabívá na oblibě díky dostupným cenám. Turecko je známé svými historickými památkami (Troja, Istanbul, Side), přírodními zajímavostmi (Kapadokye, Pamukkale, vodopády Manavgat), ale především zde najdete nádherné, dlouhé pláže, perfektní golfová hřiště a můžete levně nakoupit. Luxusní hotely se nachází především v oblasti Beleku a Lary, které jsou zároveň nedaleko od letiště. Můžete být ubytovaný v hotelu podobném Titanicu, paláci nebo letadlu. U většiny hotelů najdete veliké akvaparky a dokonce se u některých nachází také Delfinárium (Rixos Premium)
Nessebar - Historické centrum
Nessebar - Historické centrum

Bulharsko

Bulharsko je oblíbené především kvůli dostupné ceně. Nejvíce oblíbené je středisko Slunečné pobřeží, které je propojené turistickým vláčkem s Nessebarem (zapsáno v UNESCO). Bulharsko je v posledních letech kvalitou na velikém vzestupu. Najdete zde čím dál více hotelů, které se kvalitou vyrovnají hotelům v Řecku nebo Španělsku. Dalším oblíbeným střediskem je Primorsko, které je přezdíváno "Českou riviérou v Bulharsku". Ve středisku jsou dvě pláže a malý akvaprk. Centrum, které se nachází mezi těmito plážemi je přes letní sezonu velmi živé. Oblíbené jsou výlety lodí nebo vzdálenější do Delfinária ve Varně.