Naši partneři

Naši TOP partneři: 

Fischer Group a.s. je největší a nejúspěšnější cestovní společností v ČR. Zahrnuje značky Exim tours, Fischer, Nev Dama, PRIVILEQ a eTravel a nabízí nejširší portfolio dovolených na českém trhu. Každá ze značek je úspěšná v odlišném segmentu a ideálně se doplňují. Najdete u nás největší portfolio destinací a nejkvalitnější služby.

CK Exim tours a.s.

S EXIM tours můžete vyrazit na prázdniny do Středomoří, relaxovat na nejkrásnějších plážích světa daleko v exotice, objevovat nepoznané kouty planety nebo zaletět si na víkend do nejhezčích evropských metropolí.

CK Fischer a.s.

Specialista na přímořské oblasti. CK Fischer se soustředí na maximální nabídku služeb a široké možnosti pro každý rozpočet..

CK Nev - Dama a.s.

Lídr ve Střední Evropě v zimních dovolených. Přes léto nabízí CK Nev-Dama dovolenou u horských jezer, v luxusních wellnes centrech a u vrcholků Alp.

eTravel a.s.

eTravel máte dovolenou pevně ve svých rukou. Jako jeden z největších online prodejců zájezdů na českém trhu vám nabízíme maximální flexibilitu při výběru dovolené. Jsme také hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik.  

CK Čedok a.s.

Jsme moc rádi, že Vám můžeme zprostředkovat dovolenou od nejstarší cestovní kanceláři Čedok a.s., která zároveň patří mezi největší v ČR. Ať už se rozhodnete poznávat, užívat pláží nebo luxusní exotické dovolené, je tato CK tím pravým partnerem pro Vaší dovolenou.


CK Globtour s.r.o.

Specializací CK Globtour je především Bulharsko a Chorvatsko. Ať už se rozhodnete pro pláže se zlatavým pískem nebo divoké chorvatské pobřeží, jsme moc rádi, že můžeme zájezdy od této CK nabídnout.CK Brenna s.r.o.

Cestovní kancelář Brenna je na trhu se zájezdy 29 let. Specializací jsou Řecko, Bulharsko a Turecko.

Chcete se stát naším partnerem? Neváhejte nás kontaktovat nebo vyplňte níže uvedený formulář.