Navštívili jsme

Dny se zkracují, noci prodlužují a rtuť teploměru nezadržitelně klesá pod nulu. Máte v těchto dnech pocit, že byste se nejlépe měli někde na tropické pláži, u průzračného moře a s drinkem v ruce? Jste tu správně. Rádi bychom Vám představili 5 tipů na exotickou dovolenou

Egypt je známý nejen svými historickymí památkami, ale také bohatým podmořskými životem. Během svých služebních cest jsme některé oblasti navštívili a rádi bychom Vám je představili.

Rádi byste poznali více koutů Světa za několik dní? Dnes toto již není problém. Zúčastnili jsme se plavby po Karibských ostrovech Portoriko, Sv Tomáš, Sv. Kits&Nevis, Antigua a Barbuda, Sv. Lucie a Barbados.

Severní Kypr - část Afroditina ostrova, s pohnutou historií nabízí nejen nádherné pláže, ale také mnoho historických památek. My Vám představíme ty nejnavštěvovanější.

Maurícius, ostrov v Indickém oceánu se stálým podnebím, se nechlubí pouze nádhernámi bílými plážemi s przračným mořem a bohatou faunou, ale také zajímavými přírodními, kulturními i historickými krásami. V našem článku Vám představíme některé z nich, které jsme měli možnost vidět na vlastní oči.