Novinky

Nevíte, jak obdarovat své nejbližší, kolegy, partnery? Zastavte se na naší pobočce pro dárek ze všech nejlepší. Darujte odpočinek a zážitky.

K dnešnímu dni jsme aktualizovali hodnocení od našich klientů za rok 2019. Těší nás, že si udržujeme stále kvalitní hodnocení. Pokuď nám chcete napsat právě to svoje, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme všem svým stálým i novým klientům, kteří v nás dávají důvěru. Již po čtvrté za sebou jsme mezi 10 nejlepšími pobočkami Invia v České i Slovenské republice.

Chtěli bychom Vám přestavit nový prezentační web našich poboček v Mladé Boleslavi, Náchodě a na Mělníku. Na našich webových stránkách najdete vše důležité. Neváhejte zaslat poptávku dovolené přes poptávkový formulář nebo kontaktovat některou z našich poboček, kde Vám proškolení prodejci s několikaletou praxí nabídnou tu pravou dovolenou přímo Vám...

své znalosti neustále zdokonalujeme a zlepšujeme a tak jsme moc rádi, že jsme získali certifikát Dubai Expert. Pokud uvažujete o dovolené v Emirátech nebo přímo v Dubaji, neváhejte se na nás obrátit.