O nás

Kdo jsme a co nabízíme?

Cestovní agentura Dovča online.cz vznikla na základě 7 letých zkušeností v prodeji zájezdů v květnu 2010, jako autorizovaný prodejce 90 cestovních kanceláří. Přes zimní sezonu jsme svojí nabídku rozšířili na celkových 150 českých CK a navíc jsme začali nabízet zájezdy od cca 50 německých CK. Tím se naše cestovní agentura zařadila mezi největší na Mladoboleslavsku. Díky velké spokojenosti klientů jsme se rozhodli oslovit cestovní agenturu INVIA.CZ

Od května 2011 jsme se stali součástí pobočkové sítě největší cestovní agentury ve Střední Evropě - Invia.cz a.s. a připravili jako jediní klientům na Mladoboleslavsku nabídku od více než 300 českých a slovenských CK.

Klientské centrum nejprve vzniklo v Mnichově Hradišti. Vzhledem k velké poptávce a spokojenosti našich klientů, jsme v říjnu 2011 otevřeli novou pobočku Invia.cz v nedaleké Mladé Boleslavi. Rychle jsme si získali velikou popularitu, především díky silné značce, kterou Invia.cz a.s. je, ale také osobnímu přístupu a modernímu prostředí. Během roku 2012 jsme připravili množství ojedinělých akcí.

V současné době klienti mohou využívat bezpečného objednání své dovolené z pohodlí domova, nebo kavárny. Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, můžete navštívit některou z našich moderních poboček v centru Mladé Boleslavi, na Mělníku nebo v Náchodě. Případně nás neváhejte kontaktovat emailem, či telefonicky.

Za rok 2014 skončilo naše klientské centrum v Mladé Boleslavi v objemu prodaných zájezdů na skvělém 15. místě z celkem 100 poboček sítě Invia.cz. Za červenec byla naše pobočka 11. nejlepší. S naší pobočkou odletělo, nebo odjelo v roce 2014 více než 1000 klientů. V roce 2018 to bylo již několik tisíc klientů.

Devatenáctého května 2014, tedy téměř po 4 letech podnikatelské činnosti, jsme rozšířili své aktivity do nedalekého města Mělník. Pobočka Invia Mělník nabízí díky své jedinečnosti nejširší nabídku dovolené v Mělnickém okrese.

Od září 2015 rozšiřujeme své aktivity v Náchodě. I zde se můžete těšit na osobní přístup, milé jednání, moderní prostředí a nejširší nabídku dovolené v Náchodském okrese.

V roce 2016, při setkání frenšízových partnerů, jsme získali ocenění Top partner 2015 (10.misto). Je to ocenění naší práce vůči klientům. Toto ocenění jsme v následujícíh letech obhájili a získali jsme certifikát Top partner 2016, 2017 a 2018. 

Od října 2020 jsme zredukovali počet poboček pouze na 1  - v Mladé Boleslavi.

Neváhejte tedy vyzkoušet naše služby i Vy.

Na Vaši návštěvu se těší

David Maděra,DiS - Franšizový partner Invia