O nás

Kdo jsme a co nabízíme?

PŘEDSTAVUJEME SE:

Cestovní agentura Dovča online.cz vznikla na základě 7 letých zkušeností v prodeji zájezdů v květnu 2010, jako autorizovaný prodejce 90 cestovních kanceláří. Přes zimní sezonu jsme svojí nabídku rozšířili na celkových 150 českých CK a navíc jsme začali nabízet zájezdy od cca 50 německých CK. Tím se naše cestovní agentura zařadila mezi největší na Mladoboleslavsku. Díky velké spokojenosti klientů jsme se rozhodli oslovit cestovní agenturu INVIA.CZ.

Od května 2011 jsme se stali součástí pobočkové sítě největší cestovní agentury ve Střední Evropě - Invia.cz a.s. a připravili jako jediní klientům na Mladoboleslavsku nabídku od více než 300 českých a slovenských CK.

Klientské centrum nejprve vzniklo v Mnichově Hradišti. Vzhledem k velké poptávce a spokojenosti našich klientů, jsme v říjnu 2011 otevřeli novou pobočku Invia.cz v nedaleké Mladé Boleslavi. Rychle jsme si získali velikou popularitu, především díky silné značce,  ale také osobnímu přístupu a modernímu prostředí.

V současné době klienti mohou využívat bezpečného objednání své dovolené z pohodlí domova, nebo kavárny. Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, můžete navštívit moderní pobočku v centru Mladé Boleslavi, případně nás neváhejte kontaktovat emailem, či telefonicky.

Během 10ti leté spolupráce se společností Invia jsme patřili mezi nejlepší pobočky a získali několik ocenění. Za tuto dobu jsme odbavili několik tisíc spokojených klientů. Vždy jsme si zakládali na kvalitě vybrané dovolené pro klienta.

Od 1.6. 2021 jsme se stali součástí cestovní agentury eTravel, která je součástí Der Touristik, jedné z největší cestovní skupiny v Evropě.

Neváhejte tedy vyzkoušet naše služby i Vy.

Na Vaši návštěvu se těší

David Maděra,DiS - Franšizový partner eTravel