O nás

Kdo jsme a co nabízíme?

PŘEDSTAVUJEME SE:

Cestovní agentura Dovča online.cz vznikla na základě 7 letých zkušeností v prodeji zájezdů v květnu 2010, jako autorizovaný prodejce 90 cestovních kanceláří. Přes zimní sezonu jsme svojí nabídku rozšířili na celkových 150 českých CK a navíc jsme začali nabízet zájezdy od cca 50 německých CK. Tím se naše cestovní agentura zařadila mezi největší na Mladoboleslavsku. Díky velké spokojenosti klientů jsme se rozhodli oslovit cestovní agenturu Invia, se kterou jsme spolupracovali 10 let.

Během 10ti leté spolupráce se společností Invia jsme patřili mezi nejlepší pobočky a získali několik ocenění. Za tuto dobu jsme odbavili několik tisíc spokojených klientů. Vždy jsme si zakládali na kvalitě vybrané dovolené pro klienta. 

Chceme Vám vždy nabízet ty nejlepší služby a nejširší možnou nabídku. I proto jsme se po letech rozhodli pro změnu.

Od 1.6. 2021 jsme se stali součástí cestovní agentury eTravel.cz, která je součástí Der Touristik, jedné z největší cestovní skupiny v Evropě.

V současné době klienti mohou využívat bezpečného objednání své dovolené z pohodlí domova, nebo kavárny přes stránky www.zajezdymb.cz Pokud dáváte přednost osobní návštěvě, můžete navštívit moderní pobočku v centru Mladé Boleslavi, případně nás neváhejte kontaktovat emailem, či telefonicky.  

Naše cestovní agentura také vlastní unikátní značky pro prodej zájezdů. Zabal a Leť je prodejní stránka s TOP last minute zájezdy s odlety do 5ti dní, Holiday web se nyní připravuje a nabídne zákazníkům náš blog z cest.

Neváhejte tedy vyzkoušet naše služby i Vy.

Na Vaši návštěvu se těší

David Maděra,DiS - Franšizový partner eTravel


Široké informace o cestování, informace o destinacích a rozcestník pro zakoupení Vaší dovolené

Nabídka zájezdů cestovní agentury Dovča online.cz. Stejné ceny a slevy jako u partnerských CK. 

Nejširší nabídka zájezdů s odlety do 2 dnů. 

Připravujeme: Náš blog z cest. Informace z gastronomie, o památkách a plážích.