Hodnocení nákupu dovolené
Co nám píši klienti

Hodnocení prodeje na pobočce Invia Mladá Boleslav

"Tímto bych ráda chtěla poděkovat teamu Invie v Mladé Boleslavi, všichni nám po celou dobu výběru zájezdu byli k dispozici. Velmi přátelské jednání paní Podzimkové a p. Maděry nám nákup dovolené zpříjemnili ještě více. Ráda bych i zmínila dobré znalosti p. Maděry s celkovým nákupem a výborné znalosti destinací. Ochota a rychlost byla samozřejmostí. Děkujeme za poskytnuté služby."

"Byl jsem po všech stránkách s jednáním na pobočce v Mladé Boleslavi maximálně spokojen, doporučuji i dalším zákazníkům".


"Pani Eva je člověk na své místě! Milá,příjemná a ochotná vše vysvětlit ohledně zájezdů.Odemne má velkou 1".

Hodnocení prodeje na pobočce Invia Náchod

"Ochota a vstřícnost paní Černé, je důvod, proč jsme opět zakoupili zájezd na pobočce Invia. Její zkušenosti, milé vystupování, detailní informace o hotelech a celkové zaujetí naší věcí svědčí o její profesionalitě."

"Mockrát děkujeme paní Černé za za pomoc při výběru dovolené, velmi milé a vstřícné jednání. Byli jsme naprosto spokojeni".

Hodnocení prodeje na pobočce Invia Mělník

"Jsem spokojená,služby perfektni a příjemná a ochotná slečna". 


"Skvělý profesionální přístup, ochota a milé vystupování". 

"Se slečnou Hozákovou na pobočce Invia na Mělníku jsem byla velmi spokojená, vybírala jsem zájezd na poslední chvíli, byla velmi nápomocná, příjemná a dovolená dopadla dle našich představ :-) Velké díky :-)"