Rodinná dovolená

Rodina je nejdůležitější, co máme. Pečlivě jsme pro Vás vybrali hotely, kde budete spokonení, jsou velmi oblíbené a vhodné pro celou rodinu. Možbistí je samozřejmě mnohem více. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv požadavky

Hotely s českými animacemi pro děti a akvaparkem

Bulharsko, Slunečné pobřeží, Hotel Kotva ****

Hotel leží v klidné jižní části letoviska, cca 2 km od centra střediska, cca 500 m od Nessebaru a cca 32 km od letiště Burgas. Od pláže se hotel nachází cca 200m. Plážový servis za poplatek. 

Bulharsko, Slunečné pobřeží,  Hotel Nessebar Beach ***+

Příjemný hotelový komplex se těší velké oblibě klientů, kteří se sem opakovaně vracejí. Hotel leží na okraji Slunečného pobřeží, čímž vytváří ideální podmínky pro strávení odpočinkové dovolené ve spojení s procházkami po okolí. 

Egypt, Marsa Alam, Hotel Malikia Abu Dabbab resort *****

Jeden z nejoblíbenějších hotelů u českých klientů leží u jedné z nejznámějších plážích. Nabízí jedno z nejlepších šnorchlování v oblasti, výborné služby i stravu. 

Egypt, Hurghada, Sunrise Select Royal Makadi *****

Tento hotel patří mezi nejkvalitnější v oblasti Makadi Bay. Velký areál nabízí vše, co si představujete pod dokonalou dovolenou, klidné zony i animace, akvapark a krásnou písčitou pláž. Hotel je známí svojí velmi kvalitní stravou. 

Turecko, Turecká riviéra, Hotel Club Turtas ****

Velmi oblíbený hotel na Turecké riviéře se nachází přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko hotelu se nachází nákupní možnosti.

Turecko, Turecká riviéra, Club Calimera Serra Palace *****

příjemný hotelový komplex Club Calimera Serra Palace, skládající se ze dvou hlavních budov a několika vilek, je zasazen do vzrostlé zahrady a nachází se přímo u písčité pláže. Vzhledem ke svému vybavení a zaměření jej doporučujeme především rodinám s dětmi.

Španělsko, Costa de Almeria, Zoraida Park&Garden resort ****

Velmi oblíbený čerstvě zrekonstruovaný hotel postavený v andaluském stylu. Hotel s moderními prvky, pestrou kuchyní a službami all inclusive. Tobogány, bazén se skluzavkami. 

Španělsko, Costa de Almeria, Mediterraneo Bay Hotel ****

Velmi oblíbený čerstvě zrekonstruovaný hotel postavený v andaluském stylu. Hotel s moderními prvky, pestrou kuchyní a službami all inclusive. Tobogány, bazén se skluzavkami.

Řecko, Kréta, Hotel Petra Mare ****

Zrenovovaný hotel Petra Mare má ideální polohu přímo u pláže nedaleko centra Ierapetry - nejjižnějšího města ostrova, i celé Evropy. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Velké pokoje, služby all inclusive, velké bazény, bohaté vyžití pro děti

Řecko, Kos, Gaia Royal Resort ****

Rozlehlý hotelový komplex několika dvoupatrových pavilonů s centrálně umístěným bazénem je situovaný v zahradě, cca 5 km od vesničky Mastichari s obchody, bary a tavernami, Hotel má k dispozici pokoje až pro 5 osob..  V tomto hotelu nejsou skluzavky, ale pouze české animace pro dětti.

Tunisko, Hammamet, Magic Hotel Venus Beach&Akvapark ****

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v Tunisku se nachází přímo u pláže. Součástí hotelu je také veliký akvapark, pro malé i velké návštěvníky. Ubytování je v hlavní budově nebo v zahradních blocích. 

Český club pro děti:

Cluby pro děti jsou většinou omezené věkem, nejčastěji 4 - 12 let. Pro děti čeští animátoři mají připravené během dne hry, soutěže, může být malování na obličej, společné vaření, společné večeře. Pokuď se hotel nachází přímo u pláže, je zahrnuté také společné koupání. Večerní animace pro děti začínají "hymnou" příslučného clubu. Nejznámějšími cluby jsou Mango club od CK Exim, Hotel Transylvánie od CK Čedok a Crocco club od CK Blue style.. Za ´čast v clubu sbírají děti body, které promění na konci pobytu v malý dárek.